نمایش نوار ابزار

کتاب ” آزمون عصر غیبت ” منتشر شد

یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵

” آزمون عصر غیبت ” با موضوع بررسی مبانی ولایت فقیه به قلم صالح قاسمی منتشر شد.

قویا بر این باوریم که اصلی ترین، جامع ترین، لازم ترین و آخرین آزمون همه اقشار مسلمان وخصوصا شیعه برای آمادگی و تدارک مقدمات آستانه ظهور منجی کل (ارواحنافداه) آزمون پذیرش، تسلیم و بکار بستن ولایت مطلقه فقیه جامع الشرایط است.

 

با اندکی دقت نظر و واکاوی خواهیم یافت، این اصل ولایت مطلقه فقیه است که برگ برنده و طلایی شیعه در همه اعصار بوده و هست. همان برگ برنده ای که فقدان آن باعث ابتر ماندن قریب به اتفاق جنبش های اسلامی در کشورهای برادران اهل سنت شده است.

 

درست در زمانی که تئوری انفکاک دین و سیاست در شرق و غرب عالم، با شدت و حدت پیگیری می شد، انقلاب ما در حال صدور و نمایش بی بدیل ترین نمونه حکومت داری اسلامی و مردم سالارانه و انهدام تفکرات سکولاریستی غرب متولد شد و امروز این جوان پویای انقلاب ۳۵ سال است که بر صحت و درستی مدعایش اصرار دارد.

 

از این رو است که دشمن تمام تلاش و قوای خود را در تخطئه و تشکیک نسبت به این اصل مترقی اسلامی به کار بسته است و ما طی سالیان متمادی این بغض عمیق را به روشنی دیده و می بینیم.

 

در این کتاب محورهای زیر مورد تحقیق و بررسی جامع قرار گرفته است؛

تاریخچه و مبانی عقلی و نقلی اصل ولایت مطلقه فقیه

برکات اصل ولایت مطلقه فقیه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

پاسخ به شبهات درباره اصل ولایت مطلقه فقیه

زندگینامه حضرات آیات عظام امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (مدظله)

این کتاب در ۳۵۸ صفحه و به قیمت ۱۶۵۰۰۰ ریال به بازار نشر عرضه شده است.

 

علاقمندان می‎توانند برای تهیه کتاب ” آزمون عصر غیبت” با شماره انتشارات “کتاب ابرار” ۶۶۶۳۹۹۵۰-۰۲۱ یا ۰۹۱۲۸۹۸۷۱۰۶ تماس گرفته و یا عبارت ” آزمون عصر غیبت ” را به سامانه پیامک ۱۰۰۰۰۰۱۰۰۰۳۱۳ ارسال نمایند.

 

لازم به ذکر است؛ آثار دیگری از آقای صالح قاسمی، مولف این کتاب، تحت عنوان “محبت کور” با موضوع بررسی پدیده قمه زنی، “افسانه ابولولو” با موضوع بررسی شخصیت ابولولو و مقوله وحدت بین فرق اسلامی به چاپ رسیده است و کتاب “جنگ جهانی جمعیت” با موضوع بررسی ابعاد سیاست تحدید یا تکثیر نسل و بازخوانی توطئه‎های دشمنان اسلام و ایران در باب جمعیت در دست چاپ و انتشار است.

دیدگاه ها